Kelime Oyunu Başvuru Formu | Yorumları

Kelime Oyunu başvuru formu, Kelime Oyunu yorumları.

Ali İhsan Varol’un kibar ve keyifli sunumu, meraklısını ekrana kilitleyen kaliteli sorularıyla Kelime Oyunu, kısa zamanda yarışma programları arasında bir kült haline geldi. Daha ilk sezonunda, Türk Dil Kurumu tarafından ‘’Türkçe’nin doğru kullanımı ve Türkçe’ye yaptığı katkılar’’ nedeniyle ödüle layık görülen efsane yarışma; yepyeni stüdyosu, dekoru, konukları ve heyecanla beklenen yeni sorularıyla, izleyicisini yine ekran başından tahminler yürütmeye, heyecanlanıp sevinmeye davet ediyor. Fenomen yarışma Kelime Oyunu, teve2 ekranlarında…

Kelime oyunu başvuru formu için TIKLAYINIZ…

KELİME OYUNU HAKKINDA Kİ DÜŞÜNCELERİNİZİ AŞAĞIDA BULUNAN YORUM KUTUCUĞUNA YAZABİLİRSİNİZ.

2 comments

  • Songül Alpaydın

    Ali Ihsan Varol çok severek izlediğimiz yarışmada oyunculara vermiş olduğunuz destek ve yardımların zaman zaman çok aşırıya kaçtığı ve aynı zamanda yarışmacılar arasında adil davranılmadığı izlenimi uyandırmaktadır. Bugün yayinlanan ayin finali bölümünde Tamer bey de bu şekilde destekten mahrum bırakılmış ama buna rağmen kazanmış bir yarışmacı olarak zihnimde yer etti ve oldukça üzüldüm.

  • Candan Turgut

    Programınızın hayranıyız. Her akşam izlemeye çalışıyoruz. Gerçektende bilgi dolu, naif ve zarif bir program. Fakat aradaki tanıtım gösterimdeki o kaba ifade ne öyle “o ne beee” . Bu komikmi, naifmi, kibarmı ? Hiç yakıştıramadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir